Firmalardan 

Evinizdeki Kalitenin Adı Adell Armatür

Her ailenin evi kendisine özeldir. Adell Armatür burada devreye giriyor. Aile bireylerinin zevki göz önüne alınarak oluşturulan evler, uzun yıllar huzurla yaşama şansı verir. Bir evin en sık kullanılan bölgesi mutfak ve banyodur. Her gün defalarca girilen ve en sık temizlenmesi gereken bölgeler için seçilen dekorasyonda ilk dikkat edilmesi gereken hijyen olacaktır. http://www.adell.com ise yılların tecrübesi ile istenilen her model ve özellikte mutfak ve banyo malzemelerini evinize ulaştırır.

Adell ArmatürMutfak Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Ev seçiminde ilk dikkat edilen ayrıntı, evin konumu ve modelidir. Konumu güzel olan ve ailenin yaşam şartlarına uyum sağlayan evlerde, bazen mutfak veya banyo beklenenden dar olabilir. Oysa dar mutfaklar doğru şekilde dizayn edildiğinde yer kazanmak ve geniş bir görüntü çıkartmak mümkündür. Seçilen duvar döşemeleri ve eşyalar kadar, kullanılan armatürlerinde önemi büyüktür. En son piyasaya çıkan Adell musluk çeşitleri, evyeler, lavabo sifonları, radyatörler uygun seçildiğinde, eski evler dahi oldukça şık ve kullanışlı bir hale gelecektir. Üstelik kolay temizlenme özelliği bulunan bu ürünler sayesinde, mutfağınızda hijyen sağlayacaktır.

Mutfak bataryaları; özel üretimi yapılan mutfak bataryalarının önemli özelliği müşteri tercihine göre üretilebilmesidir. Döner mutfak bataryaları, ayrıca değişik yükseklikte ayarlanabilir. Renk ve metal tercihi, tasarımındaki farklılık ise yine müşteriye göre değişiklik gösterir.

Musluklar; geçmişten günümüze kullanılan değişik musluk çeşitleri yeniden tasarlanarak üretime alınmıştır. Antikaları anımsatan altın ve gümüş renk seçenekleri ile musluk çeşitleri mevcuttur. Adell Armatür sayısız seçenekler sunmaktadır.

Radyatör; ister metalik ister beyaz radyatör seçenekleri, Adell radyatör de mevcuttur. Hem mutfak için hem banyo için üretimi yapılmaktadır. Paslanmaz çelikten üretilen radyatörler, alındığı günkü kalitesi ile uzun yıllar kullanma olanağı yaratır.

Banyo Tasarımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Son yıllarda, değişik temalar kullanılarak tasarlanan banyolar sıkça kullanılır. Banyoda sualtı dekorasyonu, kabartmalar ve 3 boyutlu tasarımlar, bunlardan birkaçıdır. Banyo muslukları, duş sistemleri ve değişik modellerdeki lavabolar bu dizaynı tamamlar. Gold ve krom musluk renkleri, ankastreler kısaca her türlü ihtiyaç, Adell firmasında karşılanır. Banyonuzun daha gösterişli görünmesi için istenilen model tuvalet kâğıtlık, diş fırçalık, havluluk, değişik ebatlarda askılık, sabunluk ve etajer çeşitleri mevcuttur.

Adell banyo bataryaları; değişik renk ve modelde çok sayıda banyo bataryası üretimi yapılmaktadır. Bu modeller arasından istenilen ebat ve özellikte banyo bataryası seçmek mümkün olur. Ürünlerine güvenen ve uzun bir garanti süresi veren firma müşteri memnuniyetini ölçü kabul eden ender firmalar arasında yer alır.

Duş sistemleri; paslanmaz çelikten üretilen ve dayanıklılık garantisi veren değişik model duş panelleri, duş başlıkları ve el duşları, firmada bol seçenek ile karşınızda olacaktır. Ayrıca duş tasarruf fıskiyesi sayesinde daha ekonomik yaşamak mümkündür.

Yedek parçalar; Adell Armatür tarafından üretimi yapılan tüm ürünlerin yedek parçaları bulundurulur. Her hangi bir sebeple değişmesi gereken parça anında karşılanır.

Adell ArmatürAdell Armatür Ürünlerinin Özelliği

  • Özel tasarlanan banyo ve mutfak ürünlerinde, geleceğe yönelik tasarım uygulanmıştır. Kullanılan metallere, köşeli veya yuvarlak formlar oluşturularak değişik zevklerin ihtiyaçları karşılanmıştır.

  • Sık kullanılan bölgelerde, kullanım kolaylığı açısından kolay temizlenme özelliği olan metaller ve modeller tercih edilmiştir. Kullanılan metallerin parmak izi yapma özelliği bulunmaz.

  • Lavabo bataryalarında ürün çeşitliliği mevcuttur. Değişik seçenekler arasından kendi zevkinize ve ihtiyacınıza göre tercih yapma şansınız bulunur.

  • Adell armatür ürünleri çok fonksiyonludur. Her yöne dönebilen ve gerektiğinde uzayıp kısalabilen batarya çeşitleri rahat kullanım şansı verir.

  • Ürünlerde kullanılan metaller çeşitlidir. Evinizdeki dekorasyon ile uyum göstermesi açısından isterseniz altın, isterseniz gümüş metaller kullanılır.

Adell Armatür ve Vana Sanayi iletişim bilgilerine BU linkten ulaşabilirsiniz.

Related posts