Krediler 

Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Masrafsız kredi veren bankalar sayesinde ihtiyaçların karşılanması biraz daha kolay olacaktır. Maddi ihtiyaçların ve akıllarda yer edinen yatırım fikirlerinin oluşabilmesi için, kredi uygulaması en iyi yollardan biridir. Bu sayede uzunca bir süredir düşündüğünüz işlerinizi en hızlı şekilde halledebilir ve hayatınızı daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Ancak kredi başvurunuzun onaylanmasından hemen sonra bu konuda bazı ek sorunların görülmesi mümkündür. Özellikle vatandaşların en çok yakındığı durumlardan biride kredi masraflarıdır. Bazen dosya masraflarının büyük boyutlara ulaşması bunların ödenmesini biraz daha zor bir hale getirebilir. İşte bazı bankalar bu sorunu düşünmüş olup, masrafsız kredi sistemini getirmiş durumdadır. Bu sayede alacağınız kredi tutarını daha rahat ödemeye başlarken, maddi zorluklarıda atlatmış olursunuz. Masrafsız kredi veren bankalar sayıca her geçen gün biraz daha artmaya devam etmektedir. Bu yazımızda pek çok avantajı peşinde getiren ve kendi alanında en büyük kolaylıkları sunan bankalardan bahsedeceğiz.

Vakıfbank’tan Masrafsız Kredi

Dosya masraflarının tamamen önüne geçen Vakıfbank, tam da müşterilerinin hayalindeki bir projeyi canlandırmış isimdir. Artık kredi alımı sırasında bu şekilde en çok can sıkan konulardan birini bitirmektedir. Masrafsız kredi imkanı sunan Vakıfbank, aynı zamanda vade oranlarıyla birliktede kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başarıyor. Zira uzun vade oranlarıyla birlikte yeni bir ihtiyaç kredisi almak eskiye nazaran daha kolay bir şekilde ilerlemiş oluyor. Buna göre bankayı tercih ederek en fazla 120 aylık bir krediden yararlanmanız mümkün olacaktır. Yani 10 yıllık sürecin içinde almış olduğunuz krediyi tamda istediğiniz gibi rahat bir şekilde ödemeye başlayabilirsiniz. Faiz oranlarına geçtiğimizde ise yine oldukça düşük oranların karşımıza çıktığını görüyoruz. Kredi faiz tutarları %1,13’ten başlamış olacaktır. Tabi istediğiniz vadeye göre bu faiz tutarlarının değiştiğini belirtmek gerekir.

Tabi bu imkanlardan yararlanmak için, banka tarafından da istenen bazı şeyler mevcuttur. Evi teminat olarak göstererek belirtilen avantajlara sahip olabilirsiniz. Bun yanında kredi başvurusu sırasında bankanın işlemleri yürütebilmek için ek belgeler istediğini de belirtmek gerekir. Bütün belgeleri hazırlayarak başvurunuzu o şekilde yaptığınızda işlemlerin biraz daha kolay bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için bankanın kendi resmi sitesi üzerinden bilgi alabilir ve kredi için gerekli olan belgeleri bu şekilde hazırlamaya başlayabilirsiniz.

QNB Finansbank Masrafsız Kredi

QNB Finansbank her zaman müşterinin yanında olan bir tutumuyla bilinen isimler arasındadır. Geçtiğimiz yılda aynı şekilde yapmış olduğu kampanyalarla adından bahsettiren banka, belkide kredi almak için yönelmeniz gereken en doğru isimlerden biridir. Bankanında yine aynı şekilde masrafsız kredi verme kampanyasının olduğunu belirtmek gerekir. %0,82’den başlayan faiz oranlarıyla birlikte 60 aya kadar vadeli olarak buradan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda yine burada da vade oranları faize etki eden önemli şeylerden biri olarak kabul edilmektedir. Bu açıdan konuya yaklaşmanızda bu nedenle fayda vardır. Başvurularınızı yapabilmek için bankanın kendi resmi sitesini kullanabilir veya online şubeleri tercih ederek anında başvuruları gönderebilirsiniz.

Ziraat Bankası Masrafsız Kredi

Son olarak Ziraat Bankasınında bu konuda ön plana çıktığını belirtmek gerekiyor. Aynı zamanda ihtiyaç kredisinin yanında, konut kredisi veya ihtiyaç kredisi gibi ihtiyaçlarda da dosya masrafları alınmayacaktır. Uzun vade oranlarıyla birlikte almış olduğunuz tutarı rahat bir şekilde ödemeye başlayabilirsiniz. Vade oranlarının ise en fazla 120 ay olarak belirlenebileceğini belirtmek gerekir. Tabi konut kredisi gibi kredilerde yine ipotek durumunun konuşulması mümkün olacaktır. Faiz oranlarına baktığımızda ise burada karşımıza %1.18 faiz oranları çıkıyor. Her bankada olduğu gibi vadeleri uzatmanız faizinde artmasına neden olacak detaylardan biridir. Bu nedenle kredi alırken vade oranına dikkat etmenizi öneririz.

 

Related posts